Tava Profesionālā autoskola (TPA) ir pieredzējušu speciālistu apvienība, kas nodarbojas ar autovadītāju apmācību jau vairākus gadus.

Mēs nodrošinam autovadītāju A, B, BE, C, CE, DE kategoriju apmācību,kā arī periodisko apmācību profesionālajiem autovadītājiem (95.kods),bīstamo kravu pārvādājumu (ADR) kursu.
Mēs aicinām visus apgūt pilnu traktortehnikas TR1, TR2, TR3, TR4 kategoriju apmācības kursu un iegūt ļoti vērtīgas zināšanas, kas palīdzēs veiksmīgi nokārtot Valsts eksāmenus un iegūt vadītāju-operatoru apliecību. Iegūtās zināšanas vēlāk varēsiet pielietot darbā, un būsiet konkurētspējīgi darba tirgū.

Mūsu mazajiem ceļu satiksmes dalībniekiem piedāvājam apgūt ceļu satiksmes noteikumu ievadkursu (VELOKURSI), kas palīdzēs nokārtot pirmo vadītāju eksāmenu un iegūt pirmo vadītāju apliecību. TPA skolai ir mūsdienīga apmācības bāze, tehniski ļoti labi aprīkotas mācību telpas un atsaucīgs kolektīvs. Mūsu autoskolā strādā zinoši, pieredzējuši un motivēti darbinieki, kuru mērķis ir kvalificētu autovadītāju sagatavošana.

Mūsu klientiem mēs piedāvājam ļoti ērtu atrašanās vietu, ar iespēju bezmaksas novietot savu transportlīdzekli mācību iestādes tuvumā. Lepojamies ar mūsdienīgāko autoparku praktiskās apmācības veikšanai, kas tiek nodrošināta ar jaunām automašīnām Pie mums ir iespēja apgūt praktisko apmācību arī ar automašīnu, kas ir aprīkota ar automātisko pārnesumkārbu! Mēs sadarbojamies ar vairākām Valsts iestādēm un organizācijām – Nodarbinātības Valsts aģentūra, Nacionālie Bruņotie spēki u.c.

Mūsu moto: “Ar TPA esi gatavs jebkādam dzīves pagriezienam!”